piątek, 14 lutego 2014

Valentine's Day

 Linkin Park-Valentine's Day
Dzień dobry wszystkim! Dzisiejszy dzień to nic innego jak kolejna szansa na okazanie komuś odrobiny uczucia. Korzystając z pomysłu dwiepraweręce postanowiłam sama zrobić prezent mojej walentynce. Uwielbiam wszelkie własnoręcznie robione upominki! 
To jak, komu herbatki?
Do Wisienkowej herbatki dołączamy krótką fotorelację walentynek! Jest wiele sposobów celebrowania walentynek, ale po raz kolejny udowodniłyśmy, że najlepiej spędzić je w kochanym gronie.  Krótkie streszczenie- przyjaciele potrafią zamienić denny maraton w całkiem dobrą komedię! Idealne zakończenie ferii! Maraton uważamy za udany, choć kilka dodatkowych godzin snu w ciągu doby nie byłyby złe.
Już popołudnie, ale niektórzy maratończycy - podobnie jak my - pewnie zaczynają swój dzień! Więc na dzień dobry suchar zeszłej nocy.
"-Lubisz melodramaty?"
-"Nie lubię dramatów.."
Miłego dnia wszystkim! Przesyłamy wielkie uśmiechy i serduszka!Uśmiechajcie się i korzystajcie z tego dnia jak z każdego innego! Pamiętajcie, że codziennie jesteście otaczani przez wspaniałych ludzi. Miluś, życzę Ci udanego treningu pełnego nowych inspiracji!

Zaproszenie dla uroczej parki!

Kto by pomyślał, że Grudziądz nocą tez może być piękny?

~Moni&Mils

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz